Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy Semilac- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-14, 17:08   #1257
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wracając do tematu gratisów
Sprzedawcy na allegro, sprzedający hybrydy Semilac mają lepsze gratisy niż oni sami :P Nie dość, że darmowa przesyłka, wczoraj zamówione, a dziś dostałam, do lakieru dodali mi także smycz Semilac, krówkę Semilac i... pudełeczko z tipsami Mi się nie przyda, ale nawet czy sprzedać, czy tak jak ja oddam przyjaciółce, która robi żele A kupiłam tylko jeden lakier! A nie lakierów za 100 zł, żeby dostać lustereczko

Semilac zrobil promocje na lampe 6w za 119 zl ze 149 zl a ja kupiłam ja na allegro za 99 zl z wysylka gratos i tez dostałam gratis smycz, cukierki krówki, duza naklejke i podkładkę wysyłka natycmiat i na drugo dzień była u mnie paczka.
Ale co do lampy mam mieszane uczucia, że jest niewystarczajaca Decyzja był mega spontaniczna.


Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny 😊 właśnie kupiłam starter z semilaca ale po wejściu na ich stronę na fb i przeczytaniu opini trochę się boje czy one naprawdę tak mocno uczulaja ?

używam od roku i mam jedynie przerwy 1 dniowe i nic nie zauważyłam. Ale też się naczytałam i naoogladałam filmików. jeden mnie przerził. Dziewczyna miała uczulenie nawet na twarzy i brodzie. Szok... Tez byłoby mi szkoda, bo zainwestowałam w kolory ładna kasę.


Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam znajomej w piątek paznokcie Sleeping Beauty i Black Diamond i czarny się masakrycznie zmarszczył... I nowa wersja ;/ Wgl coraz bardziej wkurzają mnie hybrydy Semilac, mam 12 kolorów, większość bąbluje, 130 jest piękny ale zostawia mi smugi... I muszę wypróować neonail...

Mi czarny 031 w lampie UV super, nc się nie działo, nawet w 2 min się utwardzał, bo kiedyś mi się zapomnialo i tylko 2 min miałam. Ssuper schodził. Teraz wytestuje w lampie LED.
130 mnie osobiście rozczarował. Kiepskie krycie, smugi i się brudził podczasu użytkowania. tzn przy pracach w domu,w pracy.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując