Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone policzki- wielki problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 11:26   #64
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Czerwone policzki- wielki problem

Ja mam też płytko położone naczynka krwionośne - rumieńce. Na szczęści nie są popękane.
Stosowałam różne kremy (Diroseal, Rosaliac, Bielenda (tania i dobra, ale tylko krem na noc, bo krem na dzień to porażka- bardzo się wałkuje, pod makijaż absolutnie się nie nadaje). I owszem trochę tam pomagały, na pewno wzmacniały naczynka.

Jednak najlepszy efekt zauważyłam po Merz special dragees. Wzięłam 2 opakowania i ogólna kondycja cery bardzo mi się poprawiła a rumieńce stały się mniej widoczne, i już pod wpływem stresu czy innych czynników nie robią się tak mocno czerwone.
Trzeba tylko brać minium te 2 opakowania. Tam chyba zalecają 2 x dzień tabletki i tak brałam na początku, ale później już tylko po 1 brałam.

Unikam też oczywiście drażniących kosmetyków, wybierem tylko te do cery wrażliwej najlepiej z jak najmniejszą ilościa 'chemii'.

Powoli przyzwyczajam się że już od taka rumiana jestem, chociaż są momenty, że przeszkadza mi to bardzo. Niestety w przeszłości bardzo się tym przejmowałam i miało to ogromny wpływ na moje poczucie własnej wartosci

pozdrawiam
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując