Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-20, 20:46   #523
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja na swoim ślubie (kiedyś tam, za sto lat ) będe się malowała sama. Dlaczego?
- na widok "tradycyjnej" panny młodej w mdłym, jasnym makijażu chce mi się
- byłam raz malowana "profesjonalnie" malowana - niech to posłuży za komentarz

O! Najbardziej bym chciała, żeby mnie pani w salonie dopuściła do fajnych kosmetyków i zebym mogła pomalować się sama No i ewentualnie mogłaby mnie popsikać "czymś" przed i po pomalowaniu.

Podobnie mam z paznokciami - też "se" malnę sama. Tipsy z frenczem i nie daj Boże kwiatuszkami, "diamencikami" wywołują u mnie ten sam odruch co jasny, mdły makijaż, czyli:
W zależności od kolorów butów (białe ... nie będe się powtarzać z emotką) paznokcie będa ciemno fioletowe, amarantowe czy fuksjowe (czy ogólnie w intensywnie różowym - nie rażącym, coś jak Mellow z Eveline, Mr Big Essence http://lakierowo.blogspot.com/2010/1...ns-mr-big.html , Wild Orchid z Eveline, Love of Pink Essence, Think Pink Essence http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...-01-think.html , mam jeszcze 2 intensywne róże z domieszką czerwieni, oba z Eveline, ale mają tylko numerki i teraz nie pamiętam )

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


Ok, racja.
Ale skąd to "wkracza do Polski"? - może zbyt chwytam się słówek, ale dla mnie jest to jednoznaczne z tym, że musi wkroczyć z zagranicy, nie tylko jako wyprodukowane kosmetyki, ale jako marka ogólnie.

Pisałas, że już dlatego że firma jest polska to ceny są niskie - gdyby były produkowane w PL to ok, ale jednak pracowników za granicą trzeba opłacić (pewnie słone pieniądze, a w PL taaakie bezrobocie .... ) i "jakoś" przetransportować.


Może to dosyć małostkowa dyskusja, ale próbuję uporządkować informacje na temat tej firmy i szczerze mówiąc trochę mi się to kupy nie trzyma

Piszesz pani w salonie i to jest moim zdaniem blad. Jesli robiony Ci makijaz w salonie to ja sie nie dziwie, ze byl okropny. Dobry wizazysta nie pracuje w salonie kosmetycznym, ale pracuje na wlasny rachunek.
I dobry wizazysta nie pomaluje Cie na Twoj slub na jasno jesli nie chcesz. Zawsze przeprowadza sie wybwiad z klientem jakie sa oczekiwania, jak dziewczyna chce wygladac. Wizaysta oglada suknie, material z jakiego jest zrobiona. Bierze pod uwage bukiet, kolor i kwiaty jak i pana mlodego.

Czemu myslisz, ze produkcja za granica kosztuje majetk? Jesli by tak bylo to produkty np wlasnie Reserved kosztowalaby majatek, bo sa produkowane w Chinach. Prawda jest taka, ze samo wyprodukowanie i transport nie sa takie drogie tylko placi sie glownie za marke, opakowania ktore sa specjalnie dla danej marki projektowane i placi sie za prawa autorskie, za reklame. Owszem produkt tez kosztuje, ale gro z ceny ktora my placimy w sklapach jest wlasnie za to.
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując