Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-06, 20:41   #1861
LeeAnn
Raczkowanie
 
Avatar LeeAnn
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Raszków
Wiadomości: 56
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
LeeAnn mimo, że migdał jest bezpiecznym kwasem to ja bym go nie używała latem jako peeling, co najwyżej w toniku
Mam nadzieję, że stosowałaś wysokie filtry na buzię podczas stosowania Ja nie wychodzę z domu jeśli na twarzy nie mam min filtru 20 i to nie ważne czy podczas kuracji kwasami, latem czy zimom.. Po prostu

A trzymałaś salicyla w lodówce? Ja miałam długą przerwę w kwasach (nie miałam potrzeb) i nigdy mi się tak nie robiło jak teraz, a jak salicyl jest nierozpuszczony to nie nakładam bo nie ma czego nakładać
Żadnych filtrów nie stosowałam, bo mam wrażliwą skórę i niestety ale większość z nich robi mi bałagan na twarzy. Jednak nowe przebarwienia się nie pojawiły, więc potwierdzam, że ten kwas nowych przebarwień po słonecznych nam nie sprawia.

A nie trzymałam kwasu migdałowego w lodówce i może tu jest pies pogrzebany, może dlatego stracił zdolność rozpuszczania. Teraz będę trzymała w lodówce
__________________
Deformują nas formuły.
LeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując