Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-05, 00:40   #3670
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Kwaszę się od około miesiąca salicylem. Zaczynałam od twarzowej masakry- broda i policzki całe w gulach, na czole pełno drobniejszych pryszczy i do tego niezliczone ilości zaskórników i blizn - istny armageddon. Na początku używałam toniku 2% bezalkoholowego ( przepis z ZSK), potem włączyłam serum olejowe ok. 6%. Efekty są dużo lepsze niż się spodziewałam, ale mam do Was pytanie. Jeżeli stosuję serum 2x w tygodniu i nie ma żadnego łuszczenia to mogę używać go co drugi dzień?
Ja bym stosowała Chciałam kiedyś zrobić tonik na alkoholu w stężeniu 5% do użytku codziennego, bo po 2% nie widziałam efektów, a kwas rozpuszczony w oleju będzie działał jeszcze łagodniej od tego na spirytusie. Jeśli lubisz się z salicylem, nie masz łuszczenia to wg mnie możesz śmiało stosować co 2 dzień

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki, mam mega dylemat, ale migdała też już używałam, glikolowego i laktobionowego jeszcze nie.

Wiem, że Glikolowy działa na przebarwienia, a laktobionowy myślicie, że mógłby też coś poczynić w tej kwestii?
O peelingach Iwostinu dowiedziałam się z tego bloga. Spodobał mi się taki właśnie opis produktów, wskazujący na szersze spektrum działania niż tylko to do czego zaleca je producent Może to nie ułatwi Ci wyboru, ale dobrze wiedzieć, że na co byś się nie zdecydowała, powinno w jakiś sposób skórze pomóc.

"Uprzedzając Wasze rozterki, który produkt wybrać, chciałabym zaznaczyć, że granice stosowania preparatów Perfectin są bardzo umowne. Obszernie opisałam użyte przez Ivostin kwasy i zwróćcie uwagę, że spektrum ich działania jest bardzo szerokie i to, że producent zaleca kwas glikolowy na przebarwienia, nie znaczy, że nie zadziała on równiez przeciwstarzeniowo. To samo kwas laktobionowy- został użyty zarówno w serum przeciwtrądzikowym jak i odmładzajacym, bo jego działanie jest wielowymiarowe. Jeśli macie skórę dojrzałą z adult acne możecie wybrać zarówno Puritin jak Re- Liftin, ale warto również skorzystać z zalet kwasu glikolowego w serum Lucidin. "
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.

Edytowane przez zapaałka
Czas edycji: 2015-02-05 o 00:43
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując