Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-02, 19:19   #2696
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
jak tak was czytam to czuje sie jakbym byla 100 lat za murzynami. W jakim języku rozmawiacie? Musze poszuklas tłumacza.

Gdzies tez czytalam, pewnie na jakims blogu, albo i nawet tu na wizażu (artykul sponsorowany) ze mineraly są o niebo lepsze na lato... ze nie brudzą ubran, ze nie zostawiają typowego sladu na wyswietlaczu telefonu... ale moje zycie troche zweryfikowalo te informacje, albo ja jestem jakas inna.

Przyznaje sie bez bicia, ze jak umyje pedzel raz na tydzien to jest cud... poniewaz nigdy dotąd nie stosowalam niczego, poza palcami. I gabkami od pudrów prasowanych, ale ich tez nie mylam
Dla mnie to prawda, że minerały są na lato niczym wybawienie. Choć w sumie wszystko zależy jakie minerały, wiadomo. Dla mnie siła minerałów wychodzi jak jadę na jakiś koncert. Jestem w stanie z samego rańca wyjść z domu, wrócić po ponad 24 godzinach i jeszcze w miarę dobrze wyglądać. A na koncertach to wiadomo pot, krew i łzy. Ale to tak miałam z Lumiere, Annabelle jeszcze nie przetestowałam w takich warunkach. W każdym razie z płynnymi podkładami mogłabym tylko pomarzyć o takiej trwałości.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora