Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przykry zapach z ust ;( Jak się go pozbyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 17:31   #24
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Dot.: Przykry zapach z ust ;( Jak się go pozbyć?

hej ja mam to samo....ale w odroznieniu od was mam to od kąd pamiętam zawsze mialam nieprzyjemny zapach z buzi i nie wiem co mam robic mam zdrowe zeby chodze regularnie do dentystki usowalam sobie kamien nazebny,bylam u laryngologa powiedziala mi ze ona ode mnie nic nie czuje ze mi sie wydaje(!!!) i ze mam troche ropy na migdalach i dala m,i do plukania kore debu(nie polecam nic nie daje i powoduje duzy osad na zebach) ehhhh mam płyn do plukania ust myje dokladnie zeby wlacznie z jezykiem ale zauwazylam ze jak umyje zeby wyplucze to po jakiejs godzinie mam ten osad na tylnej czesci jezyka i to on ma taki nieprzyjemny zapach...hmmmm zamierzam wybrac sie do laryngologa jeszcze raz moze cos mi na to poradzi( mialm robiony wymaz z nosa i z gardla i wszysyko ok juz sama nie wiem czuje sie taka bezsilna) wybiore sie jeszcze do gastrologa mozecie mi po krotce powiedziec jak przeprowadza sie taka wizyte i o jakie badania moglabym ewentualnie poprosic lekarza??
dziewczyny mam juz tego serdecznie dosyc moje kontakty towarzyskie sa zawerzone przez to gowno to juz mnmie tak meczy boje sie ze zawsze to bede miala bo jak wczesniej wspomnialam ja tego nie nabylam ale mialam od zawsze
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując