Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-29, 21:27   #17
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Produkty łagodnie ściągające kolor z farbowanych włosów

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
Na twoim miejscu albo bym te ciemne koncówki ścieła albo poszła do fryzjera i poprosiła o rozjasnienie ich, bo samemu cięzko jest zrobic cos tylko od okreslonej dlugosci wlosow, co innego jak np na calosci jednolitego koloru kładzie się rozjasniacz. Ja zazywczaj robie wszystko sama, ale tez nigdy nie rozjasnialam sama tylko koncowek, bo trudno jest uchwycic te granice gdzie konczy sie ciemniejszy kolor, a zaczyna jasniejszy i mozna latwo nalozyc rozjasniacz nierowno, wtedy bedzie widac, bo jasniejsze wlosy tez sie rozjasnia przy okazji. Moja kolezanka kiedys miala na odwrót, od polowy glowy jasne wlosy, a reszta to jej odrost brązowy i chciala wszystko do blondu wyrownac, ale zaden fryzjer nie chcial jej tego zrobic (nie wiem czemu, moze wlasnie dlatego, ze trudno tylko polowe rozjasnic, nie ruszajac reszty).

Na ściecie sie nie zgodzę, bo aktualnie zapuszczam włosy i nawet podcinanie robie w wielkim bólem... Cóż pozostanie mi odczekać...
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując