Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kursy z Urzędów Pracy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 17:05   #12
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Kursy z Urzędów Pracy!!!

Ja ukończyłam szkołe zawodową odzieżową ale nielubie szyć (sama dla siebie w domu to tak-a szkoła taka a nie inna z pewnego powodu ale niebede sie rozpisywać) powiedziałam pani w up jaką szkołę ukończyłam i powiedziałam jej że bardzo bym chciała iśc na kurs fryzjerski to pani poweidzała że nie bo niejestem rok na bezrobociu i zaczeła mi na siłe wciskać prace w zakładzie krawieckim gdzie jej tłumaczyłam że nielubię szyć i niechce szyć i że wole już iśc gdzieś na produkcję albo do sklepu może być odzieżowy to "przemiła"pani tak długo mi wciskała tą ofertę z szyciem ze na końcu się zgodziłam bo pomyślałam ze za chwilke stwierdzi że niechce pracowac tak więc oferte przyjełam 5 razy byłam w zakładzie ale ani razu niebyło kierowniczki żebym mogła z nią porozmawiać i żeby mogła mi podbić kartę z UP do UP też już więcej niepojechałam bo niemiałam z czym kwitka niemiałam podbitego więc niemiałam po co jechac tam tylko potraciłam na bilety i nic niezałatwiłam i dlatego bardzo się zraziłam do UP wydaję mi się że skoro ktoś chcę się dalej rozwijać isć na jakiś kurs robić coś to powinni to człowiekowi ułatwić i udostępnic taką możliwośc nieważne czy jest dzień tydzień czy rok na bezrobociu a nie stwarzać jeszcze dodatkowe problemy
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując