Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak rozgrzac faceta?? :))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 18:41   #12
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez alu Pokaż wiadomość
Tak mu powiedz, będzie to świetny początek końca waszego związku. Jesli po kilku miesiącach bycia z jakąs osobą, usłyszałbym ze ktoś za nią chodzi, a ona tego nie ucięła - a jesli ucięła i on nadal chodzi to koles będzie miał problemy, jednak ze jesli ona tego nie ucięła to znak ze prędzej czy poźniej powie mi, że juz mnie nie kocha to sorry ale bye bye. Od tego momentu zaczyna się wszystko psuć, i wytwarza sie jakas sztuczna niezdrowa atmosfera, pełna jakis dziwnych podejrzeń..... Chcesz sobie "polepszyć" to tak mu powiedz, wywołaj tą "zazdrość".

Wywołać zazdrość...... taaa, bawcie sie czyimiś uczuciami bawcie...... zal
chyba nie rozumiesz o co chodzi tekst w stylu "dostałam smsa od jakiegoś chłopaka" to chyba nie jest początek końca?!

Ja o smsach od wielbicieli mówię Tżtowi, a im odpisuję,że mam chłopaka i tyle.
Dzieki takim smsom Tż wie,że jestem atrakcyjna i że nie ma mnie na zawsze, dlatego musi się starać- obie strony związku muszą.

Jak się ma zaufanie do partnera to takie smsy czy to,że ktoś jest zainteresowany naszym partnerem nie psują związku.

A co do rad typu:brak bielizny,szpilki itp. ktoś napisał,że oklepane...może i oklepane ale skuteczne w stu procentach, moim zdaniem.
A udawanie niedostępnej na przykład na mojego Tżta nie działa tak wiec każdy jest inny.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując