Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak rozgrzac faceta?? :))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 23:03   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jak rozgrzac faceta?? :))

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ta ironia na początku nie była potrzeba
To nie była ironia. Chciałam tylko od razu podarować nam występy w stylu "ooo przepraszam, mój TZ jest cudny, wspaniały i absolutnie bez wad oraz cały czas myśli o tym jak mnie zdobywać i zadowalać na wszystkie możliwe sposoby".

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
od kiedy to kwiaty są wyznacznikiem starania się w związku? może mam małe wymagania ale moim zdaniem się stara i do póki jest mi z nim dobrze do niczego wiecej mi nie potrzeba(w tym kwiatów)
Kwiaty to był przykład.


Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ale są też chwilowe kryzysy w związkach:stres, spadek, kłopoty prywatne...wtedy jeden z partnerów się odsuwa i czasem warto się postarać a nie w imie zasady "skoro on się nie stara to ja też nie bede" spisać związek na straty.
Noo to nie są powody żeby spisywać związek na straty. Jak są kłopoty to trzeba je wspólnie rozwiązywać.

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Może kobiety zazwyczaj biorą sprawy w swoje ręce bo wcześniej zauważają problemy i są bardziej emocjonalne...nie chcę generalizować ale coś w tym jest chyba.
To raczej przesadna, bo zwykle nieodwzajemniona dbałość o dobre samopoczucie swojego pana. A on cóż...wystarczy, że jest...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując