Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wielkości zadowalających penisów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-08, 06:07   #4
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Wielkości zadowalających penisów

Cytat:
Napisane przez comic Pokaż wiadomość
Proszę kobiety o realną i normalną odpowiedz na to pytanie jaki penis był by dla was idealny

w długości i obwodzie. Proszę bez komentarzy w stylu to nie ważne ważne że kocham partnera. Ja zakładam że tak jest Interesuje mnie prosta odpowiedz zakładając że macie tego samego partnera np klon jego który stoi przed wami o tym samy charakterze, uczuciach emocjach i tak dalej ale jeden jest większy a drugi mniejszy. i teraz jakiego wy wybrałybyście jako idealne na rozmiar?
Podajcie wartości proszę, nie chce wnikać w temat a ocenić jakie są zakresy waszych ideałów.

Nie mówcie że mój miś ma idealnego nie taka jest intencja pytania. Cieszę się że wam jest z nim dobrze. Pytam o rozmiar a nie o partnerów zakładam że każda z was może sobie wyobrazić swojego męźczyzne takim jakim jest z większym lub mniejszym - czyli właśnie tym idealny.

Serio proszę o szczerość i nie analizowanie tematu na wszystkie strony w stylu to nie jest ważne itd itp. Bo nie taki jest jego sens z góry dziękuje
cytuję dla potomności
Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość
Powiem dosadniej, jak jesteś chu---y w łóżku to żaden penis nie pomoże!
ano właśnie
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując