Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-29, 18:04   #2546
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
tylko że np. u mnie nawet po peelingu kwasowym 40 % skóra sama się nie zluszczyła, musiała ścierać tarką i ladnie zeszła. Chciałam właśnie kupić sobie tego elektrycznego bo nie trzeba się tak namachać ręcznie
Trzymałam oryginał w rękach, bo znajoma sobie kupiła, ale narzeka, bo po czymś tak drogim spodziewała się jakości, tym czasem strasznie żre to to baterie, tzn w praktyce to wygląda tak, że przez pierwsze 2 użycia działa jak prawdziwa kosiara, a potem baterie są już za słabe i albo je wymienisz na nowe, albo będziesz cieszyć się z efektu gorszego do zwykłej tarki za 5 zł

Osobiście miałam już bezprzewodową szczoteczkę do zębów, maszynkę do strzyżenia, depilator i jeszcze parę rzeczy i w życiu nie zamienię sprzętu zasilanego kablem, ew. akumulatorem na bateriowy, nigdy więcej, ale to tak od siebie dodając do tematu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując