Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-25, 13:39   #1861
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Będzie ciężko.
Lato albo Jesień. Skoro pasują ci ciepłe i chłodne, to nie jesteś Chłodnym Latem ani Ciepłą Jesienią. Pasują ci kolory zgaszone i szarawe ale napisałaś, że również czerń i ciemne kolory, weź się zdecyduj nie które lubisz, ale w których wyglądasz lepiej. Każdy kolor może być czysty albo zgaszony, ciepły albo chłodny. Które pasują lepiej?
Czysta biel czy biel zgaszona? Czerń czy ciemny brąz/szary? Kolory czyste (podstawowe) czy przełamane szarością? A może brązem? A może brązem i szarością?
Dużo tego pisania. Zima ma kolory raczej chłodne i czyste, Wiosna raczej ciepłe i czyste. Piszesz, że pasują ci kolory czyste i czerń, a potem że przełamane szarością. Lato ma kolory złamane szarością, nie nosi czerni ani kolorów zdecydowanych. Jesień ma dodatek brązu, niektóre jesienie mogą nosić kolory dość ciemne, ale nie czyste.
Z twojego opisu wynika, że na Lato jesteś zbyt ciemna i nosisz za ciemne kolory. No chyba że opisałaś styl, który lubisz, a nie kolory, które ci pasują.
Na Zimę możesz byc zbyt zgaszona (pisałaś, że pasują ci kolory złamane szarością), ale znowu: piszesz, że pasuje ci czerń i kolory czyste. Czerń pasuje idealnie tylko Ciemnej Zimie (ale musisz być czysta), jest ok na innych Zimach, Czystej Wiośnie i Ciemnej Jesieni ujdzie.
Wiosny nie brałam pod uwagę, bo piszesz, że pasują ci głównie chłodniejsze i ciemniejsze kolory.
Jesień: odpada Łagodna i Zgaszona, zostaje najwyżej Ciemna, ale ona nie ma czystych kolorów. No chyba że pisząc granat, czerwień, fiolet masz na myśli inne ich odcienie. Tu paletka Ciemnej Jesieni http://barwyurody.blogspot.com/2013/...na-jesien.html jak widzisz, kolory są ciemne, dość zdecydowane, ale nie czyste, tylko złamane brązem.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora