Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-28, 16:11   #231
canzenita
Przyczajenie
 
Avatar canzenita
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 14
Dot.: Zaproszenia- gdzie polecacie kupić?

Cytat:
Napisane przez chochlinka Pokaż wiadomość
ale jakimi złoceniami? że z farbą z drobinkami złota, czy ze świecącą złotą folią/brokatem?
Ja mam rozkminy, jaki papier wybrać, bo mi się podobają perłowe, a teraz są chyba w modzie bardziej matowe...
no ja ostatnio same matowe zaproszenia dostawałam, ale to będzie Twój ślub i chyba zaproszenie ma ogólnie pasować do całości i się Tobie podobać, a nie, jaka ma być moda. Teraz są modne proste grafiki na papierze fakturowanym, a ja zawsze chciałam srebrne zaproszenie i mam to w nosie. Czy się będzie błyszczało, czy nie, to chyba jedna sprawa, ale ważniejsza jest gramatura papieru. Ja się tym zaczęłam interesować, bo będę robić wg własnego projektu, nie kupować gotowe no i będę musiała sama wybrać papier.
„– Najbardziej odpowiednie gramatury dla zaproszeń to 250g/m2-350g/m2 – przyznaje kierownik produkcji w Kserkop Sp. z o.o. – Przy jej wyborze należy zwrócić uwagę na to, czy zaproszenie będzie składane i dodatkowo uszlachetniane folią. Przykładowo: jeżeli klient wybiera papier o gramaturze 350 g i na arkuszu będzie folia z dwóch stron, to niestety takie zaproszenie będzie miało dużą tendencję do otwierania się wskutek naprężeń. W takim wypadku lepiej jest wybrać papier o mniejszej gramaturze, dzięki czemu zaproszenie będzie wyglądało bardziej estetycznie – wyjaśnia.”
__________________
canzenita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując