Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największy komplex:RZĘSY!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-06-04, 21:45   #26
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Największy komplex:RZĘSY!!!

Farbowanie rzęs henną nie sprawi ,że będą one grubsze ,ale te które sa będą wyraźniej widoczne (tym bardziej ,że farbowane są także dolne rzęsy), jeśli będziesz malowała rzęsy tuszem to gdy są ufarbowane efekt jest jeszcze lepszy gdyż rzęsy są czarne już od samej nasady i nie musisz nakładać wówczas dużo tuszu.Cena za hennę rzęs w moim Studio to 6zł - kolor utrzymuje się ok.3 -4 tygodni, henna nie osłabia rzęs - ale nie powinna być robiona częściej niż co 3 tygodnie - dodaje się do niej wodę utlenioną. Możesz stosować odżywki do rzęs (bardzo dobra to Refectocil), ale możesz spróbować poprawić kondycję rzęs przez stosowanie wit. A+E (trzeba wycisnąć zawartość kapsułki), wit.A+E można stosować pod oczy i przy okazji posmarować rzęsy - ja po ok. 2 miesiącach zauważyłam ,że moje rzęsy są ładniejsze.Latem wit. A+E stosuj tylko na noc.
Makijaż permanentny mógłby być pomocny - maleńkie czarne kropeczki tuż u nasady rzęs lub nawet między nimi zagęszczą optycznie rzęsy - to niestety drogi zabieg.
A Twój problem wcale nie jest banalny.Dziewczyny czesto dyskutują na forum o tuszach do rzęs i na pewno nie jesteś jedyna , która ma problem ze zbyt delikatnymi rzęsami.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując