Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Otwierać salon czy nie otwierać?!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 13:56   #102
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Otwierać salon czy nie otwierać?!!

przede wszystkim jak długo już masz ten salon? Bo po miesiącu czy dwóch to cudów się nie można spodziewać. Najpierw trzeba sobie renomę wyrobić i ludzie muszę się o Tobie dowiedzieć. Ja zaczęłam w lutym pracę w salonie i zaczęliśmy od noszenia ulotek trochę ludzi przyszło ale po paru miesiącach znów poszliśmy z ulotkami i też przybyło paru nowych klientów bo trzeba o sobie przypominać. Druga sprawa mam potykacz postawiony na trawie przy ulicy i kilka osób też dzięki niemu przyszło bo jechali ulicą i zauważyli że jest tam salon. Ja pracuję jak pisałam od lutego. Mamy koniec października a zarobku na czysto mam jakieś 500 zł przy naprawdę dobrym miesiącu. Spodziewam się większych zysków za rok może dwa jak ludzie się dowiedzą że w ogóle przyjmuje tu gdzie przyjmuje i jak usłyszą od koleżanek, sąsiadek znajomych że jestem w tym dobra powodzenia i nie martw się będzie dobrze tylko trochę cierpliwości każdy by chciał mieć od razu zarobki, znam kilka dziewczyn które przez pierwszy rok działalności dokładały do interesu a teraz zarabiają duże pieniądze. Ja cieszę się przede wszystkim z tego że nie dokładam i stać mnie na to żeby co jakiś czas się podszkolić w czymś nowym
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując