Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wella Koleston Blondy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-20, 08:05   #67
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Wella Koleston Blondy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Oj juz moje wlosy wiecej Kolestonu nie ujrza ... Przynajmniej w najblizszym czasie. Za bardzo niszcza wlosy A co do pielengnacji przed chwila zamowilam KERASTASE CIMENT ANTI-USURE Jak narazie chyba przystopuje z samodzielnym rozjasnianiem nie chce po raz kolejny podcinac wlosow bo nigdy ich nie zachoduje...
Ale dziekuje za pomoc
Hmmm... mnie akurat Koleston nie niszczy włosów. Myślę, że bardziej zniszczyła Ci włosy dekoloryzacja. Ja jak robiłam dekoloryzację to mi fryzjerka nałożyła tylko touch na to ( bez amoniaku), bo powiedziała że włosy wykończy tradycyjne farbowanie. Farbuję kolestonem od 2 lat, od brązów - poziom 5 do blondu poziom 9 i naprawdę włosy się w ogóle nie zniszczyły. Teraz powinnaś kłaść jakieś bez amoniaku farbki, żeby nie dobijać włosków. A jak kolor u Ciebie? Zmieniłaś coś?
Jeśli chodzi o cement Kerastase też go używałam. Zużyłam 2x750 ml. Na początku działa super i powinien Ci pomóc. Potem jakby przestał na mnie działać. Teraz rewelacyjnie regeneruje mi włosy maska Sleek Line Stapiz lub Schwarzkopf Bonacure Repair Rescue.
Trzymam kciuki, żeby włoski szybko się zregenerowały.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując