Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wella Koleston Blondy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-20, 22:25   #69
Nimffa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 75
Dot.: Wella Koleston Blondy

hejka
ja też mam doświadczenie malutkie z farbą koleston (12/11) z wodą 9%. kiedyś miałam czarne włosy po wieeeeelu zabiegach doszłam do blondu jasnego pewnie żółtego(ale co tam grunt,że już nie czarne).Gdy miałam już około 3 cm odrostów wybrałam się do fryzjera ,żeby nie męczyć już włosów rozjaśniaczem zdecydowałam się na w/w farbę a efekt.. : blond włosy i rude odrosty.rudo_żółte takie jak u osób rudych z natury(od urodzenia).nie wyglądało to rewelacyjnie...nałożono mi toner i wyszłam z salonu z całą rudą głową(co zobaczyłam w domu bo w salonie światło było takie ,że miałam wrażenie że mam na głowie blond w ciepłym odcieniu) niestety ale to był rudy i kilka osób to potwierdziło.rano położyłam srebrny pył i wyszedł zielony.myłam włosy kilka razy trochę się zmyło.zrobiłam sama dekoloryzację elgonem i pomogło trochę ,ale odrosty nadal rudawe.
mój naturalny kolor to ciemny blond i chyba nie mam wyjścia tylko nadal katować odrosty rozjaśniaczem.jeszcze czysta platyna palette mi ładnie kiedyś zrobiła odrosty,ale ta farba jest mocna i nie chwalą jej tu szczególnie...
Nimffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując