Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocne nawilżenie skóry ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-04, 13:50   #125
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Mocne nawilżenie skóry

To co ja piszę o moczniku i moja wiedza o nim wynika tylko i wyłącznie z mojego zainteresowania chemią. Nie mogę Ci napisać, jak długo i w jak dużych stężeniach możesz go stosować, żeby mieć 100% pewność, że tylko pomoże i ani trochę nie zaszkodzi, bo tego nie wiem na pewno. Tego nie było w podręczniku chemii .

Cytat:
1. Dodawać mocznik to butli z żelem?
2. Czy po przelewać żel do małych buteleczek, żeby szybko się nie zepsuł i dodawać do nich mocznik i w miarę możliwości zużyć jak najszybciej?
3. Czy dodać mocznik na oko na rękę i trochę żelu.
Jestem za opcją numer 2, tylko musisz najpierw sprawdzić ile on wytrzyma. Zanim to zrobisz to ze względów bezpieczeństwa tylko opcja 3.

Nie wiem czy po dodaniu masła/oleju żel się zemulguje a nawet jeśli to czy kosmetyk zachowa słoje właściwości myjące, pieniące i aplikacyjne. Nawet jeśli uda się to wszystko uzyskać, masło/olej zostaną zmyte razem z brudem ze skóry za pomocą detergentu i nie będzie ono miało szansy zadziałać. Ogólnie myślę, że nie bez powodu w żadnym ze sklepów z półproduktami nie ma żelu do mycia z zawartością oleju ani olejku do mycia z zawartością wody. Kupne produkty do mycia np szampony mają czasem dodatek olejów, ale jak się człowiek zgłębi w skład to ich zawartość jest porównywalna z zawartością konserwantu ...
Swoja drogą olejki myjące to bardzo fajna rzecz, ja po isanie-med z rossmana nie muszę się balsamować po umyciu ale wydajność ona ma mało zachęcającą i ratuje ją tylko niska cena.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując