Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 18:22   #1048
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dronf - wielkie brawaBardzo fajny efekt końcowy. Zazdroszczę talentu do własnoręcznie kręconych mieszanek. Podkład na Tobie wygląda bardzo ładnie

To teraz ja (skoro już na blogu i tak się pokazałam )
Sama nie wierzę, że to robię Bez makijażu nie lubię nawet w lustro patrzeć przecież ...
Ale obiecałam komuś, że pokażę, że wcale nie jest tak, że mogę się przestać malować
Pierwsze zdjęcie - rano, po umyciu twarzy i nałożeniu kremu
Drugie - po wykonaniu makijażu

Lista kosmetyków użyta do makijażu:
- podkład LaurEss Radiant Gold Elemental
- jako puder Tempt Tryst Tinted Perfecting Powder Silk Naturals
- róż Everyday Minerals Back to School
- oczy - cień Everyday Minerals Autumn Afternoon plus Sea Horse
- tusz Coastal Scents
- żelowy liner MAD Chocolate Mousse
- brwi - mieszanka Everyday Minerals
- błyszczyk LaurEss Intoxicating

Żeby nie było, że ciągle narzekam - moja skóra wygląda ostatnio znacznie lepiej niż wcześniej. Znalazłam chyba na nią sposób i w końcu pozbyłam się ciągle wyskakujących mi podskórnych gul i drobnych krostek.. Wciąz sporo pracy przede mną, ale generalnie jestem zadowolona, że znalazłam sie chyba na właściwej drodze ( w końcu)
O rany Cathy, wyglądasz po prostu idealnie! Ile ja bym dała za taką cerę, marzenie... Wcale nie musisz używać podkładu!

Kiedy zobaczyłam Twoje zdjęcie, myślałam, że jestem na wątku o mineralnych makijażach. Na zdjęciu bez makijażu wyglądasz nieskazitelnie. Zazdroszczę.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując