Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 07:47   #4071
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Może i macie rację, żeby Buff kupić... Bo po ciemnym mogę wyglądać troche niefajnie. Tym bardziej jak piegi mam to przyciemnią się czy coś i będę wyglądała jakbym brudna była ;p

Tylko tak pomyślałam, słonko teraz wyjdzie trochę opalenizmy się złapie i żeby za jasny nie wyszedł

Jak nie jestem pewna jaką skórę mam, ale raczej suchą bo mam skórki na czole to jaki podkład lepiej wziąć, do suchej?

Zna ktoś może zaufanego sprzedawce? Po czym poznać, że produkt jest oryginalny?
http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...504988250.html
Myślicie, że tu można zamówic?
Jutro zamawiam

http://www.da24.republika.pl/revlon/110-220nd.jpg <- czy nie wydaje się Wam, że Buff jest dość 'zółty'?
Ja zamawiałam u s.kaniszczak i zawsze wszystko było w porządku, byłam bardzo zadowolona i z transakcji i z samego podkładu, więc mogę polecic jako sprawdzonego sprzedawcę
Nie wiem po czym poznac, że jest oryginalny, ale ten który wkleiłaś wydaje się byc jak najbardziej ok.
Buff jest najjaśniejszy z gamy żółtych kolorów. Osobiście go używam, ponieważ mam jasną karnację wpadającą właśnie w żółc. Kolor jest moim zdaniem neutralny, nie jest jakiś bardzo żółty. Zdjęcie buteleczek na tej aukcji na all, którą wkleiłaś dobrze oddaje kolor, na mojej twarzy buff to taki właśnie beż, z odrobiną żółci
Jeśli kolor mimo wszystko okaże się za jasny to zawsze możesz go przyciemnic, np. pudrem brązującym a następnym razem będziesz już wiedziała, żeby zamówic ciemniejszy odcień

Zawsze używam buff ponieważ jestem blada, ale w zeszłym roku latem okazał się nieco za jasny, kiedy złapałam troszkę słoneczka, miałam w domu lirene city matt, który jest dla mnie dużo za ciemny, więc zmieszałam trochę buff i lirene, tak żeby wyszedł odpowiedni odcień Nie zmieniło to właściwości Revlona, podkład dalej super krył i matowił, miał tylko nieco ciemniejszy odcień więc może mieszanie podkładów to też jest jakiś sposób

Poza tym powtórze to co powiedziały Ci już dziewczyny. Masz bardzo ładną cerę, wogóle jesteś śliczna w życiu nie dałabym Ci 19 lat więc zastanów się czy warto używac tak ciężkiego podkładu tylko po to aby zakryc piegi. Przecież są urocze
Ale widzę, że Cię nie przekonamy...
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-03-26 o 07:53
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując