Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 16:17   #1898
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Princesska

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
może lepiej nie za długo trzymałam, trudno, wymyje się za dwa dni


dobra, muszę lecieć, miłego dnia
mi raz taki zafundowała kosmetyczka ale na szczęście henna nie jest trwała
z drugiej strony szkoda
raz na jakiś czas chodzę na hennę i regulację do kosmetyczki
ale też w domu sama robię hennę (brązową) i wyrywam te włoski które poza wyregulowanym łukiem odrastają uwielbiam taki ostrzejszy kształt brwi
do podkreślenia też używam zestawu do stylizacji brwi Catrice

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Wracam do Was, miałam zły tydzień,ale już jakoś powoli do chodzę do siebie.
Byłam u ginekologa i zapisał mi tabletki anty Daylette- podobno jakaś nowość,zobaczymy

Lady i Bunny super zakupy

Lavia czekam na fotki

U mnie otoworzyli tą nową galerie, ludzie zachowują się jak bydło http://www.youtube.com/watch?v=rZefHmMp5jU


Uciekam do pracy
dzięki

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dobry
witam sie i ide biegac




moze przesadzam ale chce czuc sie pewnie jak zaloze spodniczke czy szorty i nic nigdzie nie bedzie mi sie wbijac



ja odkad pamietam zle reagowalam na hormony,tzn moze nie na poczatku ale po jakims czasie, przychodzily boleglowy,cigle wzdety brzuch, waga hop w gore, i piersi bolalypoprostu nie wiem jak to opisac zaczelam czuc ze moj organizm ma ich poprostu dosc przy ostatnim odstawienu mialam masakryczny wysyp na twarzy, doslownie jeden wielki strup na brodzie, to byl horror. a teraz po odstawieniu zrobila mi sie skapa miesiaczka i na dodatek mlekotok z piersi, no mowie wam porazka



czekam na foty
rozumiem to działaj
obrzydza mnie takie coś jak ktoś wciska się na siłę w coś za bardzo obcisłego i przymałego i w tym paraduje

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-04-20 o 16:19
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora