Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 13:36   #3793
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przyszedł mój ekstrakt z mącznicy to sobie zaraz domieszam do jakiegos toniku i będę piekna mam nadzieję, że będzie tak samo działa jak do tej pory i ze niedługo po moich przebarwieniach nie będzie śladu.
ja też chce a gdzie to zamawiałaś? w jmo mącznica mi nie podeszła...ale może dodana do czegoś samorobionego coś zdziała
w międzyczasie przejde się do mazideł po ekstrakt z truskwaki bo wyczytałam, że "Ekstrakt z truskawki zawiera także naturalny kwas salicylowy, który delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka oraz przeciwdziała zmianom trądzikowym."
ehh...miałam nie kupować niczego z "kwasem", ale ten zapach truskaweczki....

Cytat:
Napisane przez anastazjawu Pokaż wiadomość
Myjadło to: http://www.aubreyorganics.com.pl/mle...8-ml-p990.html ? Oczyszcza, np. z podkładu i daje się zmyć wodą? Gąbki mam, może nawet dzięki Tobie, bo gdzieś na wizażu o nich wyczytałam.
Skoro nie ma sensu zamawiać zestawów mini, to wezmę chyba ze strony polskiej, a nie z iherb.
wiem, że nie oto pytałaś, ale do ostatniego zamówienia na ao dostałam od nich próbki kremów do twarzy vegecol i rosa mosqueta, chętnie oddam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie sobie moczę stópki w misce z wodą i rozpuściłam resztkę tego czarnego mydła w typie Dudu Osun, które miałam od Promolci. Muszę powiedzieć, że nigdy jeszcze nie miałam mydła, które by tak dobrze myło Wystarczylo, że zanurzyłam w tej wodzie lekko spocone dłonie i nie za czyste stopy z całego dnia i czuję, że cały tłuszcz i inne niepożądane ustrojstwo w sekundzie zostało rozpuszczone i zmyte, a skóra jest gładka i czysta, nie wysuszyło nawet, tak jak na początku po pierwszych użyciach. Inne mydła owszem myją, ale nie czuję po nich czegoś takiego Kurcze chyba dla niego złamię mój post a i tak oleje do ciała mi się pokończyły i muszę zrobić zamówienie, a tak cudownie się właśnie składa, że w tym sklepie itumaka.pl jest i jedno i drugie i ostatnie też
no proszę cieszę się, że tak Ci pasuje
znalazłam jeszcze inne przecenione czarne mydło http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/pl/p/DUDU...-Dudu-Soap/292

Marcelinka jak sprawuje się Twoje serum z wit C?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora