Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-29, 11:24   #1934
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ceny rzeczywiście ała Nie widziałam też formuły z jojobą. Może warto byłoby zamówić z USA? Mogę także przy okazji zakupów w EDM, kupić Tobie próbki, a mogę też wysłać te które mam. I tak część z nich jest zbyt ciemna.
jojoba base, na przykład tutaj:
http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...ht-starter-kit
tylko nie pozwalają wybrać próbek, a dają od razu set (medium, light albo fair). a jak ja nie wiem, jaki poziom jasności mam, ale wiem, że wszelkie różowe świnki odpadają, to co... muszę wziąć wszystkie sety i różowe próbki wywalić??? to chyba już lepiej wziąć od razu prawidłowy kolor w normalnym rozmiarze i odpowiedni pędzel, wyjdzie taniej... tylko który kolor??? http://www.ecco-verde.de/everyday-mi...on-jojoba-base
edit: no chyba że miałabyś ochotę pozbyć się próbek... mogłabyś naszykować listę zachciewajek poniżej pół kilo nie ma problemu z wysłaniem. mogłabym ci też wysłać minerałki, których jakoś nie potrafię opanować - alima w ładnym, neutralnym i jaśniutkim kolorze. mogłabyś porównać do innych

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam, to tusz nie dawał porządnego efektu. ale opakowanie ma przeurocze ten bronzer, perełki i wszystkie róże podlinkowane prócz ostatniego wyglądają przeeeeeeeuroczo!!! nie wiem, na który bym się zdecydowała... chyba kaszmirowy i serduszkowy... żadnych błyskotek nie potrzebuję (a więc bronzer i perełki odpadają u mnie), bo sama z siebie się błyszczę

Edytowane przez cloche
Czas edycji: 2012-07-29 o 11:19
cloche jest offline Zgłoś do moderatora