Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-12-06, 19:09   #3122
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Helicid na pewno 20 mg, Nolpazy nie pamiętam.
i właśnie zawsze brałam lek potem 25-35 minut i śniadanie. nie wiem jak z działaniem leku, co i jak, ale na gastroskopię żaden lekarz mnie nie wysłał. jak poszłam do gastrologa to jedyne co to USG jamy brzusznej.

nic nie powiem, ale do lekarza się wybiorę na pewno
dzięki za rady, pozapisuję sobie co i jak i się zorientuję co z czym
że tak głupio zapytam - Ty masz jakieś wykształcenie medyczne, czy coś? bo tak tyle o tym wszystkim wiesz...
W sumie nie mam wyksztalcenia medycznego, ale ponieważ od 9 lat zamuję sie promocją leków, to bez przerwy muszę się czegoś na ten temat uczyć (w dodatku co chwila z innej dziedziny). Co chwila jakieś testy, sprawdziany, szkolenia. Nieustające studia W dodatku codziennie odwiedzam co najmniej 10 lekarzy, więc siłą rzeczy wiadomości się we łbie zbierają

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Muszę zmienić aparat bo ten już nie daje rady...

Orly - Fowl Play
No no no trelluś Piękne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37993362]Wczoraj pisałam tą chemie.Nie zrobiłam jednego zadania(brakło czasu) i jednego przykładu na 6 zadań.Mam nadzieje że reszta jest dobrze i będzie poprawiona ta jedynka.
Jejku ja już nie mogę się doczekać wtorku )
Miłego dnia wszystkim [/QUOTE]

Na pewno poprawiłaś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Panie i Panie... znaczy Lejdis end Dżentelmen
O nie! Jest piękny Zakochałam się Co to?!!! Mów szybciutko
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora