Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 pan project, czyli projekt denko :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-03, 17:07   #4237
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
To ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...i-kofeina.html

Właśnie szykuję recenzję na jego temat. W skrócie: miałam tę wielką butlę z pompką, konsystencja dość rzadka, mazał się po skórze (ale to chyba cecha większości ujędrniających), kiepsko wchłaniał, nieprzyjemnie pachniał. Faktycznie ujędrnił mi skórę, ale to raczej zasługa masażu, nieźle się musiałam namachać, żeby się wchłonął. Nawet nieźle nawilża. Tylko że jego stosowanie przez tę konsystencję i zapach było katorgą a ja się katować nie lubię Miałam z tej serii również balsam nawilżający i pamiętam, że też mnie nie zachwycił.
dziękuję za mini recenzję. Nie wiem czy się skuszę, bo to co się trudno wciera i ciężko wsiąka to u mnie jest masakra w ogóle....

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Tak się ostatnio zastanawiałam, patrząc na blogu na zdjęcia kwietniowego oraz poprzednich denek ile tego człowiek w siebie wciera w ciągu miesiąca. A ile to kosztuje przecież co miesiąc to jest jedna reklamówka opakowań. to tak jakby co miesiąc człowiek zrobił takie zakupy - pełna reklamówka - 100-200 zł jak nic.
taka moja refleksja, chyba zaczne oszczędzać
Oj to prawda. Dlatego ja zużywam te zapasy, które mam i już więcej ani nie kupuję "do szafy" i ograniczę się tylko do tego czego potrzebuję realnie. Całe szczęście, że nie muszę stosować żadnych balsamów to już kilka zł w portfelu więcej

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
kolejne majowe denka :

żel pod prysznic Dove
próbka szamponu do włosów Nivea volume sensation
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora