Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 09:58   #2982
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Poza tym nieco włazi w pory :/
Tsk tsk :/

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
i wiecie co, przez was zaczęłam się dopatrywać zmarszczek na mojej twarzy i znalazłam już pierwsze bruzdy mimiczne
To dobrze, bedziesz szybciej dzialac prewencyjnie :P

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
a ja dziś jestem zła na f2plus1. Zamowiłam na jego aukcji 2 opakowania skarpetek, miał taką ofertę 2 opakowań, miały być dla siostry w prezencie, przyszła paczka z jedną parą, napisalam do niego, że coś nie gra, bo w ofercie jak wół jest napisane, że 4 saszetki mają być, nawet cena była wyższa niż 1 paczki, a on mi dziś odpisuje, że to ja musialam źle przeczytać i dostałam co zamawiałam, grrr
Oj, widze, ze f2plus1 ostro podpada, to juz nie pierwszy raz Ja raz cos u niego zamawialam i bylo ok, ale na pewno juz nie bede, czytajac Wasze wpisy wybilam to sobie z glowy Ale chamsko z jego strony.

Jestem w lekkim szoku, doczytalam sie, ze oleje shu uemura maja mineral oil w skladzie! O_O Takie kosmicznie drogie a zawieraja tani bubel! Az wierzyc sie nie chce. Po takiej marce spodziewalam sie czegos porzadnego, widac nigdy nie mozna im ufac i trzeba sprawdzac sklady :/ Musze teraz poszukac czegos innego....
chiao jest offline Zgłoś do moderatora