Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogie kosmetyki, które warto kupić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-28, 17:28   #18
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Drogie kosmetyki, które warto kupić

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
"Drogie" to pojęcie względne. Drogie czyli od ilu? Dla mnie drogie to są np kosmetyki Is Clinical, kosmetyczka mi ostatnio zaproponowała takie niby super hiper serum 30ml za 520zł:P
Sera od Is Clinical są bardzo dobre i warte swojej ceny - słynne serum z witaminą C kosztuje ok. 300 zł bodajże - nie wiem bo miałam tylko próbki, ale efekt jest świetny.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Pierwsze z nich to podkłady MAC - Pro longwear i Studio fix. Oba bardzo dobrze się utrzymują, nie obciążają mojej cery (używam je głównie, kiedy nie ma mnie cały dzień w domu albo zależy mi na perfekcyjnym wyglądzie). Teraz dostępność jest lepsza, bo podkłady można zamówić przez internet. Na pewno nie będą to moje jedyne produkty tej firmy. Ceny ok. 120 zł (do sprawdzenia na ich stronie).

Puder utrwalający Vichy Dermablend - ile to ja się naszukałam pudru, który będzie ładnie, długotrwale matowił moją cerę... Cena nie jest jakaś wygórowana, ok. 60 zł, co przy wydajności tego pudru uważam za mega plus (wcześniej pudry w kamieniu potrafiłam zużyć na 3 miesiące - opakowanie). Efekt jest super. Jak się skończy to kupię jego odpowiednik z MAC bądź Kryolan dla porównania.

Serum Flavo C Forte (to akurat jest na KWC i ma dużo świetnych recenzji) - kolejny produkt o cenach wyższych niż drogeryjne, choć całkiem tanich, jeśli chodzi o dobrze działające serum. Już nawet nie chodzi o to działanie przeciwzmarszczkowe, mi ten produkt po prostu rozjaśnia cerę, moje naczynka są mniej widoczne, skóra jest bardziej napięta. Chyba mój ulubiony produkt pielęgnacyjny. Cena ok. 80 zł.
Kiedyś, gdy miałam gorszą cerę używałam podkładu Dermablend, to była maska, owszem, ale potrafił idealnie przykryć największe zmiany. Do tej pory używam korektoru dermablend - obecnie takiego w sztyfcie i jestem bardzo zasmucona faktem, że wszystkie korektory z linii Dermablend zostały wycofane z produkcji

A co do Flavo - nie jest może jakoś specjalnie drogi, ale ja zamiast niego używam preparatu dla dzieci Cebion - też witamina C, też w płynie i przy młodej cerze, bez większych problemów, absolutnie wystarczający. A kosztuje ok. 15-20 zł
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując