Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-10, 12:50   #3795
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez movie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Także używam artrederm 0, 5% od ok 3 tygodni. Łuszcze sie strasznie ale tylko w okolicach brody. Nakładam artre codzienni na noc robiac przerwę mniejwiecej raz w tygodniu lub jak widzę ze skóra tego potrzebuje. Stosowałam wcześniej isotrexin, epiduo, differin itp ale nic nie działa na mój trądzik zaskorknikowo grudkowyi bolące gule. No moze faktycznie isotrexin pomógł ale potem go wycofali i problem powrócił. Anyway... rozumiem że jest wysyp i to normalne podczas zluszczania ale chciałabym wiedzieć ile jeszcze? Za każdym razem jak nyje twarz nusze strasznie uważać aby czasem nie
Zdrapac jakiegoś strupka i nie zaczac krwawic jest to męczące. Teraz moge sobie pozwolić na bycie w domu i nawet sie nie maluje ale skóra jakos wyglądala zresztą nawet nie mam ochoty wychodzić z tak straszna skórą. .. ehh.. no to się wygadalam... mam nadzieje tylko ze zapali sie jakieś światło w tunelu i cos zacznie isc w dobrym kierunku...
Isotrexin podobno wrócił do aptek jak będę na święta w Polsce to chyba o niego poproszę dematologa lub będę walczyć a artre dalej.
offtop: Isotrexin faktycznie wrócił do aptek

Ja tam mam wrażenie, że przy atredermie mam wieczny wysyp. Fakt, faktem, oczyścił skórę, ale dalej jak go stosuję, to pojawiają się i nowe zaskórniki zamknięte i ropne.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora