Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-29, 19:16   #4857
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
wiesz co... to wszystko zalezy od dnia i od lakieru. Raczej maluje się spoko, ale ja potrafie mieć zły dzień i wszystko nie wychodzi. A jak trafisz na jakiś beznadziejny lakier to lipa, wczoraj probowalam malować Orly You're blushing... jest straszny... przypomina mi trochę kisiel, jest taki zwarty. Nie gęsty, ale zwarty... i źle kryje...
Kurcze to mnie zmartwiłaś

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
tylko jedna to się nie opyla...zobaczę czy są u mnie gdzieś. Jeśli nie znajdę to będę krzyczeć
OK

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Koniecznie podziel się wrażeniami! Ja chyba na razie trochę zbastuję z zamówieniami - mam zamiar ogarnąć dziś dziewice i zafundować sobie wyrzuty sumienia, które zmobilizują mnie do bana
I może grafik ułożę
Jak dojdzie będzie test
O to chyba ja powinnam tez sobie zafundować

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Okej, zdjęcia Saviny Orchid. No dziwak z niego straszny. Kolor nawet nawet oddany, holo drobinki zupełnie się schowały - dlatego zdjęcia z butelką, żeby pokazać, że są Moje przemyślenia są takie - jedna warstwa będzie prezentowała się lepiej, bo druga przykryła drobinki z pierwszej i w dodatku pokryła je tak, że wyglądają pod topem jak bąbelki powietrza :/ Pojęcia nie mam jakie to może być wykończenie - trochę frost, ale ma na tyle dużo shimmeru, że wygląda prawie jak metalik, a w ogóle to wysycha do matu Z dalsza podoba mi się bardziej niż z bliższa
Jest dziwna ale mi się podoba ale jest dziwna
Pazurki cudne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
zamarzam i szykuję się na drugi termin z chemii, bo dzisiaj owaliłam konkretnie
Biedna

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

a te pozostałe, to jakie są? bo ja nie ogarniam....
Yenuś jest ta czarno/fioletowa, oczoebna różowa, zwykła różowa i nudziak

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44865564]

Aguś,
to Golden Rose Holographic nr 120 ale wycofane są już.[/QUOTE]
No i wszystko jasne
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora