Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-01, 18:00   #2921
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
serio? to wezme probaska

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

mam jeszcze pytanko: wyruszamy w piatek do Włoch ale pierwszy raz rezerwowalam przez booking i niestety zablokowalo mi kase :/ no ale jakos przeboleje.. teraz w Rzymie wynajelam nocleg, wzielam opcje ze rezerwacja bez karty i dostalam info przelewie za jedna noc jako ubezpieczenie rezerwacji.. no ok. ale rozumiem ze powinnam pozniej od hotelu dostac jakies info?
( God jaka ja zielona w te klocki)
W booking.com jest tak, ze właściciel hotelu po spędzonej tam nocy sam może Ci sciągnąć kasę z karty, którą podałaś przy rezerwacji, rzadko z tego korzystają, ale zdarza się (nam chyba 2 razy na jakieś 50 rezerwacji). O przelewie za jedną noc nie słyszałam, bo jesli mają dane Twojej karty kredytowej to w sumie nie powinni chcieć nic więcej. Zazdroszczę wakacji, uwielbiam Włochy, do Rzymu mam spory sentyment Wybieram się do Toskanii w październiku, albo na Sycylię, nieskonkretyzowane jeszcze mam plany

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A jaki masz odcień Capture Totale?
mam 20, ale kolorystyka to jakiś żart. To w ogole jest jakaś większa miniatrua, moja teściowa in spe miała jakieś przygody z sephorą czy douglasem niemiłe i na przeprosiny dali jej jakieś tam kosmetyki, w tym sporo miniatur, przygarnęłam jeszcze ciepłą, ale z pol roku czekała zanim mogłam nałożyć na twarz, strasznie ciemny kolor (jak na mnie) Natomiast wygląda przepięknie, swietnie kryje, a jednoczesnie zero tapety, no i rozpromienia skórę. Powiem, ze nawet bym ten majątek jaki sobie za ten podkład ządają dała, gdyby nie te kolory.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora