Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 11:48   #1754
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mój Tż też tak wcześnie musiał się usamodzielnić
Czasami w żartach mogę mu zwrócić uwagę, ale staram się nie być jędzą (co niestety mam w naturze ), bo wiem, że dobra chłopina z niego
Ale dzisiaj mamy huśtawkę nastrojów

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dlatego od czasu do czasu też go rozpieszczam i japy nie drę, byle nie za często żeby mi się nie rozpuścił i w piórka nie obrósł
No jacha
Mój bez ojca wychowywany, to majsterklepka z niego taki sobie. Ale się stara jak może. Co też doceniam, bo wielu rzeczy nie miał go kto nauczyć (mieszkał z matką, na którą spuszczę zasłonę milczenia).
Mnie ojciec wielu tzw. męskich prac nauczył. I samochód opanuję (w tych prostych sprawach typu wymienić koło, zmienić olej, wymienić żarówkę), i w domu co tam trzeba - ściany pomaluję, meble z Ikeły poskręcam, uszczelkę pod kranem wymienię i takie tam Ale to już w ostatecznej ostateczności (zwłaszcza te prace remontowe, bo ja kiepskiego zdrowia jestem, siły nie mam za dużo), tak to zwykle walczymy razem.

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Czasami mi mojego chłopa żal,że ma taką paskudną żonę
Mi mojego też, i czasem mnie taka myśl szczerze dobija

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2015-10-23 o 11:49
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora