Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-30, 21:31   #475
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Paputku-mozesz spokojnie uzywac maseczke aspirynowa-krzywdy Ci nie wyrzadzi a moze akurat dobrze wplynie,bo wiem ze nie u kazdego efekty sa widoczne.
Acne Derm jest tanszym odpowiednikiem Skinorenu,opinie sa podzielone ale oba specyfiki dobrze dzialaja wiec wydaje mi sie,ze to dobry wybor na poczatek

Blaque-jezeli chodzi o filtry to przy kuracjach kwasami itd. to dla mnie rzecz oczywista-tymbardziej kiedy swiadomie po nie siegam;nie po to uzywam kwasow by pozniej borykac sie z przebarwieniami ale....to decyzja kazdej z Nas a ja wyrazilam tylko swoja opinie.Zrobisz jak uwazasz.
Doskonale rozumiem aspekt finansowy poniewaz wiem jaki jest koszt pielegnacji.


Z zeli do mycia twarzy moge polecic Lirene Nawilzajaco-kojacy;Ziaja Calma HLC-to nie sa drogie kosmetyki.

Z kremow postawilabym na AA Young Antybakteryjny ale nie nie jest to jakis mega nawilzacz,wszystko zalezy od cery.

Fiziolda-przede wszystkim jak decydujesz sie na Effaclar K to potrzebny jest krem z filtrem;obawiam sie ze moze ta Moc Siarkowa nie bedzie zbyt dobrym pomyslem a w sumie jak sam filtr moze byc wystarczajacy w formie takze kremu.
Kremy nawilzajace niezle,w sumie jak jestes na poczatku drogi to dobrze byloby potestowac z probek zanim zdecydujesz sie na pelnowymiarowy krem.Mozesz sie zainteresowac tez maseczka aspirynowa albo dodac tonik AA Young Antybakteryjny.

Przejrzyj watek bo wiele podobnych problemow przewijalo sie tutaj i cos wspolnie mozemy wykombinowac.
Niestety jestem czasowo ograniczona


Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora