Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-20, 18:47   #1675
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Od każdej reguły są wyjątki , ja w różowym podkładzie wyglądam bardzo źle, też mam dość różową cerę ale to przez naczynka plus rumieńce, które są częste u wiosny, szyję mam ewidentnie ciepłą, długo myślałam, że jestem latem. Może masz podobnie?? Jaki kolor ma Twoja szyja?
Ja też mam różnokolorowe żyły(fioletowe, zielone i niebieskie) i niemal czarne brwi i rzęsy przy szatynkowatym kolorze włosów
A kolor oczu mam identyczny jak Ty !

Mi się wydaje, że jesteś wiosną(ten piękny złoty odcień włosów , błagam nie farbuj, bo jest piękny i jedyny w swoim rodzaju) choć faktycznie cera, wygląda ewidentnie zimno ale szyja z kolei chyba już nie...

W każdym razie jesteś śliczną dziewczyną i tego się trzymajmy
No właśnie szyja i niektóre partie skóry są żółtawe, choć twarz i nogi mocno różowe... Nie rozumiem
Cytat:
Napisane przez wielokropek2 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim... Jesteś na prawdę prześliczna. Ale prawdę powiedziawszy nie wiem, co Ci doradzić, bo sama, mając uderzająco wręcz podobny odcień cery i włosów (moje są jednakże nieco jaśniejsze. Wiem, robię się nudna, ale powtórzę po raz nty, że zamieszczone przeze mnie zdjęcie przekłamywało kolory), nie umiem się z tym "obchodzić".
Pamiętam Twoje zdjęcie I rzeczywiście masz jaśniejsze włosy. Tylko Tobie taki złotawy odcień naprawdę pasuje, mnie niekoniecznie...
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie powinnaś przyciemniac, bo będziesz wyglądała nienaturalnie. Teraz jest pięknie, właśnie z takim złotawym kolorem No i kolor sam w sobie cudny
Przez te wszystkie komplementy zrobiłam się jeszcze bardziej różowa :3
Ech, chyba wszystkie zakompleksione i blade dziewczyny powinny wrzucać zdjęcia na ten wątek - taka terapia
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora