Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prostowanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-02, 21:54   #729
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Cytat:
Napisane przez kasia.sz. Pokaż wiadomość
Wiem, ze temat prostownicy byl juz walkowany na milion sposobow jednakze postanowilam poruszyc go jeszcze raz. Problem tkwi w tym, ze mam grube i geste wlosy. Susze je suszarka, ktora ma nasadke w postaci szczotki. Efekt jest taki, ze wlosy sa napuszone, proste przez godzine a potem kazdy idzie w swoja strone. Jesli chodzi o prostownice to mam babyliss (nr dokladnie nie pamietam, ale taka na pare z grzebyczkiem od razu). No i przy moich wlosach ta prostownica po prostu nie dziala. Byc moze trzeba nia przejechac 5 razy ale ja nie mam na to cierpliwosci. Poza tym po takich zabiegach po miesiacu nie mialabym juz co prostowac bo wszytskie wlosy by mi wypadly. Co najlepsze w tej calej historii to to, ze jak ide do fryjzera to niezaleznie czy na szczotke czy na prostownice - zawsze mam idealnie wygladzone i ulozone wlosy, ktore spokojnie trzymaja sie do 5,6 dni - wiec jednak mozna
Moje pytanie jest wiec takie - czy jest jakas szansa na to, zeby kupic prostownice/suszarke, ktora rozwiaze moje problemy? A moze ja zle susze i prostuje te wlosy. Juz sama nie wiem. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz. Pozdrawiam.
[Obecna fryzura - wlosy schnace samodzielnie - afro/szopen]
A wiec podobno prostownica parowa daje ogolnie GORSZE efekty niz jakbys wziela taka zwykla, podobno faktycznie wlosy trzymaja sie krocej. Poza tym moze prostujesz zbyt wiele wlosow naraz no i jeszcze cos- ta suszarka nie moze byc z taka koncowka bo rzeczywiscie wlosy moga sie puszyc i falowac no takie uroki...A juz najlepiej jakbys kupila DOBRY kosmetyk do prostowania.
Pozdrawiam
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując