Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-31, 21:09   #788
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To w zasadzie nie miałaś wiele do czynienia z salicylem, bo w aspirynie jest inna forma niż ta stosowana w kosmetyce, no i stężenie nieznane.
Z salicylem jest ten problem, że na rynku jest bardzo mało produktów, które go zawierają, przeważnie tylko jako dodatek ok 2%. Można się bawić w domu, wychodzi tanio, ale ten kwas źle się rozpuszcza, najlepiej w spirytusie, a to było dla mnie z kolei za mocne. Kupiłam w ostateczności płyn z 10% BHA Glymedu, to jest profesjonalny produkt z półki dermokosmetyków.
Tak jak wspomniałam, kwasy to dla mnie wciąż mało odkryta materia, więc dziękuję za cenną wskazówkę. Bez niej pewnie już skreśliłabym salicyla.

Cytat:
To nie jest serum wodne, bo ma emolienty zaraz na przodzie. Jeśli interesują Cię typowo eko to Korah na pewno zna więcej ser z tego segmentu, ja kupuję produkty z różnych bajek, lubię np [URL=" Dermo Pharma[/URL], [URL=" Skin z miodem i propolisem[/URL], a one nie są eko.
Jak wyżej- już myślałam, że tego typu kosmetyków powinnam unikać, na szczęście wyprowadziłaś mnie z błędu i wznowię poszukiwania.
Na pewno odezwę się do Korah, chyba że sama się tu zjawi
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora