Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-14, 10:36   #2204
caroline1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam wszystkich, czytam was od dluzszego czasu i w koncu postanowilam zalozyc konto

Mariolu- klejacy efekt jaki mialas po active C to nie wina witaminy C, tylko prawdopodobnie silikonow czy tez innych skladnikow kremu, u mnie bylo tak samo.Sera z BU sa raczej wodniste, nie kleja sie. Ja mam mieszana cere i jestem w stanie je nakladac pod filtr - nic sie nie lepi. Co do serum olejkowego, to moja mama uzywa ze wzgledu na uczulenie na kwas askorbinowy i jest zadowolona. Serum ma forme typowego olejku, nic sie nie klei tylko po prostu jest tluste, na dzien to chyba wylacznie w polaczeniu z HA.
Mam akurat koncowke serum z amla, jak chcesz, to Ci wysle, zebys sobie potestowala, bo u mnie juz czeka w kolejce do robienia to z kwasem ferulonowym Ja tez mialam przez moze pierwsze dwa dni przy kwasie askorbinowym taki efekt ciepla na twarzy, ale to minelo, wiec mysle, ze warto potestowac i jesli tylko ktos toleruje, to lepsza jest forma kwasu askorbinowego jako bardziej skuteczna od pochodnej - tetraizopalmitynianu jaka wlasnie jest w olejku
caroline1987 jest offline Zgłoś do moderatora