Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 18:36   #1704
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
w Bydg. w Auchan



Byłam w auchan. Z tym 50% to ściema, jest raptem kilka rzeczy na -50%, reszta produktów na zasadzie do -40% przy zakupie 4 szt.
Mary Lou już nie ma wzięłam ostatnie.
pytałam, czy będzie docelowo -70% ale oczywiście pani nie wiedziała.
Zamykają podobno 28.12

pamiętam jak pisałaś o likwidacji M. na blogu, musiałaś sprostować, tak?

i szczerze, nie jest mi w ogóle żal M. To, że likwidują je to znaczy, że jest wiele osób takich jak ja, które zwracają uwagę na obsługę i wolą zostawić swoje pieniądze gdzieś indziej
Ściema ściema. Lepsze kosmetyki pakują i wysyłają do centrali. A byle co wystawiają na marne -40%.

Tak. Pani z auchan w czerwcu sypnęła ze ich sklep zamykają i docelowo mają zniknąć z Polski. Oczywiście jakaś babeczka z centrali oburzyła się ze to ściema i że mam napisać ze firma działa świetnie i nie ma zamiaru nigdzie salonów zamykać.

Podobno S u nas też już cienko przędzie. Klientki przychodzą tylko kiedy są vipy i mało co im schodzi w pełnej cenie.
D od nowego roku wycofuje sie z takich częstych akcji -20 bo widzą co sie dzieje z kilentkami. Kupują tylko podczas promocji. Takie informacje dostałam od Bobbikowej z bydgoskiego focusa.
w styczniu/lutym w focusie ma pojawić sie MAC ale sprawa moąe się oczywiście przeciągnąć.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora