Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-17, 19:10   #1706
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Podobno S u nas też już cienko przędzie. Klientki przychodzą tylko kiedy są vipy i mało co im schodzi w pełnej cenie.
D od nowego roku wycofuje sie z takich częstych akcji -20 bo widzą co sie dzieje z kilentkami. Kupują tylko podczas promocji. Takie informacje dostałam od Bobbikowej z bydgoskiego focusa.
w styczniu/lutym w focusie ma pojawić sie MAC ale sprawa moąe się oczywiście przeciągnąć.
nie dziwie się, sama nie lubię chodzić do S. dziś byłam z "przymusu" promocji aktualnej, z której chciałam nabyć puder Guerlain i perfumy Si. Marzyłam o tych produktach, powinnam wyjść uśmiechnięta, ale oni zawsze mi tam zepsują humor. Nawet gratisy im się skończyły, to wrzucili mi najciemniejszy podkład Sephory i miniaturkę kremu z Korres. Żałuję że nie dopłaciłam na perfumy 18zł w Douglasie, bo tam przynajmniej czuję się jak człowiek. Szkoda właśnie, że oni coraz mniej organizują takie akcje, bo mam tam zaufane konsultantki, z których polecenia mogę kupować w ciemno
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora