Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym myjecie twarz?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-08, 13:44   #46
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czym myjecie twarz?

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość
Macie rację dziewczyny, pomyślałam o tym od razu jak wysłałam odpowiedź. Cieszę się i doceniam swoją twarz, ale to, że powietrze i jedzenie jest dużo bardziej zanieczyszczone nie uprawnia mnie, by smarować swoją twarz różnymi cudeńkami. Dla mnie każda rzecz, nieważne czy to jedzenie, kosmetyk czy ubranie - im ładniejsze, bardziej pachnące, ciekawe, inne, tym gorsze - bo nienaturalne. I każdy kosmetyk wydaje mi się ma jakiś minus, nie ma kremu idealnego, który tylko nawilża cerę, a nie niszczy twarzy, nie sprawi że zestarzeje się prędzej. Wyznaję zasadę: im mniej, tym lepiej.

Teraz wszyscy są bardziej chorowici, słabi. Bo kiedyś była praca w polu, dużo czasu na powietrzu, dzieci miały na deser kanapkę ze śmietaną i cukrem. Nowe technologie wcale nie są dobre...

Zakładasz, że każdy kosmetyk, który się nakłada na siebie jest pachnącą cukierkami chemiczną ściemą, tak? Ciekawe założenie Nie słyszałaś o kosmetykach naturalnych? O używaniu półproduktów, np. czystych olejów, maseł? O naturalnych mydłach?
I olej tak Ci zniszczy twarz, że jutro będziesz już 60-latką
Tak to jest jak się widzi tylko jedną stronę, tą z reklam. Nie widzi się alternatyw.

To nie było dobre, dziwny przykład na lepsze, zdrowsze czasy Poza tym mimo wszystko nie chciałabym wracać do czasów pracy na polu Wolę być w takim razie chorowita, ale z internetem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując