Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-11, 21:16   #3169
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ooo, to może taka dla Ciebie amyz

wydaje sie dobra, na mały wzrost:

https://www.zalando.pl/derhy-cantal-...1c06s-c11.html
Śliczna
Na mnie za krótka
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tu to chyba nawet Szanele nie pomogą

Już się witałam z gąską w S, już miałam brać MD, ale żadna pani nie miała ochoty podejść stwierdziłam , że na jedną rękę dam klasyka a na drugą tą nową i pochodzę sobie tak po sklepie... Wyszłam z niczym, bo stwierdziłam, że mi się nie podobają nie wiem, czy mi nos oszalał, czy co
A pochwalę się, że dostałam sporą premię do 1 wypłaty, więc aż wypada to jakoś zmaterializować
Idę nadrabiać


Znajdziesz jakąś zachciewajkę na pewno
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kupiłam halkę modelującą figurę, wytrzymałam w niej pół godziny .
Generalnie nie jest źle, noszę rozmiar 36/38, tylko wyhodowałam brzuch. Byłam w lipcu przez tydzień na urlopie z jogą i miałam nadzieję się go pozbyć. Jednak pyszne jedzenie nam serwowano. Jadłam w przekonaniu, że ćwicząc 3-4 godz. dziennie spalę zbędne kalorie. Ostatniego dnia instruktorka powiedziała nam, że godzina jogi to utrata 38 kalorii .
Też taką mam, ale nie ubrałam ani razu Jedynie takie trochę wyższe majtki z lidla ubieram do sukienek i dają radę.

38? To przy siedzeniu się chyba spala więcej kcal
neath jest offline Zgłoś do moderatora