Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-18, 11:00   #1034
monikatoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1
Dot.: Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy

Salon DORIS
Kondratowicza 25
Warszawa

Niestety wyszłam z salonu ze łzami w oczach.
Obcięto mnie dokładnie tak jak nie chciałam.

Długie włosy do łopatek pocieniowano mi od ucha, pocięto. I to wg fryzjerki bylo troszeczke pocieniowane, 22 -27 cm ścięte włosy z wierzchu - "troszeczke"
Z przodu wiszą mi jakies cienkie strąki. A mówiłam że nie lubie mocno pocieniowanych włosów bo w efekcie poźniej latają takie cieniutkie niteczki

Usiadłam na fotelu z zamiarem by obciąć końcówki o 3 cm.
Pani doradziła mi 5-6 cm, ok zgodziłam sie były wysuszone i wymagały zabiegów pielęgnacyjnych,
ale nie zapytała sie mnie o górną część włosów, nie wiedziałam że górne włosy zostaną ścięte 5 x krócej do brody!!!!!!! włosy wierzchnie mam krótsze o 22 cm niż te pod spodem!!!!
Pani ze mną uzgodniła że obetnie 5 cm a obcieła jak chciała 22+5 = 27 cm.

Włosy miałam z tyłu za łopatki, długie, Padło pytanie czy tniemy na prosto czy cieniujemy.
Ponieważ nie chciałam zbyt dużo scinać włosow to powiedziałam że na prosto nie bo byśmy musiały je wyrównać z całą resztą i to byłby dla mnie za duzy szok obciąć na równo włosy. Więc możemy podciąć końce tyle ile trzeba i że możemy lekko pocieniować, ale lekko bo nie lubie włosów pocieniowanych bo u mnie to brzydko wygląda bo mam cienkie włosy.
Zresztą fryzjerzy zawsze odradzali mi cieniowanie włosów właśnie dlatego ze mam taki cienki włos. Cieniowane miałam lekko końce z wierzchu i przy twarzy + grzywka.

Pani fryzjerka z DORIS lekkie cieniowanie potraktowała jako cięcie do brody, z tyłu do karku.
Dolne włosy obcięte miałam do łopatek, a góną warstwę do karku to jest 22 cm różncy :-((((((
Obecnie gdy dotykam wlosów to czuję jakbym nie miala polowy. Z przodu wlosy sięgają mi do brody i część cienkich strąków do ramiona.
Nie spodziewalam sie tak wytrzyzonych włosow, w pewnym momencie i tak juz powiedziałam ze wystarczy cioniowania ze juz nie chce wiecej. No jak osobie z cienkimi wlosami mozna tak pocieniowac wlosy?
Pani byla bardzo szybka i energiczna i szybko ciełą a przeciez to długie włosy! to nie tasma produkcyjna troche szacunku dla wlosow...

Jestem na maxa wkurzona.
Do fryzjera poszłam przed imprezą, w sumie też specjalnie przed świętami i Sylwestrem i jestem mega niezadowolona. Zamiast się cieszyć że o siebie zadbałam to rozpaczam że mi pocięto włosy na całej długości, tylko po co ?
Panie mi powiedziały ze mam cienkie wlosy i dlatego ta fryzura tak u mnie wygląda :-/
To po co mnie tak obcięto jak moje włosy są cienkie? Prosiłam o to?
Będąc u fryzjera liczę na profesjonalizm i doradzenie co jest najlepsze dla takich cienkich włosów a nie cięcie.
Może trzeba troche pomyśleć a nie ciachać włosy na jedno kopyto jedną techniką.

Sprawa skończyła się tak, że nie zapłaciłam za usługę.
Włosów sobie nie dokleję...
Kiedyś odrosną.

Mimo iż w salonie panowała fajna atmosfera i Panie były ok, to już nigdy do tego salonu nie wrócę.
A dziewczyny które zapuszczacie włosy - zastanówcie się u kogo siadacie do na fotelu, zobaczcie jakie włosy ma fryzjerka u której siadacie. Czy ma długie włosy i uszanuje długi włos czy lubi ostre cięcia?

Ja też będę w przyszłości bardzo ostrożna siadając na fotelu u fryzjerki która ma krótkie wystrzyżone włosy, bo chyba taki fryzjer nie szanuje długich włosów. Nie wie ile to jest zapuszczania żeby odrosły.


Rada dla salonu fryzjerskiego jesli to czyta:

1.Wywiad z klientką jak chce miec obcięte włosy nawet pokazanie zdjęcia z gazety by sie lepiej zrozumieć
2.Co to znaczy cięcie na prosto a co to znaczy cieniowanie włosów i lekkie cieniowanie,
3.Na jakiej długości będą cieniowane włosy
4.Czy włosy klienta zapuszcza i chce podciąć zniszczone końce czy chce obciąć na całej długości.

Może taki wywiad pozwoli na lepsze zrozumienie i zadowolenie klientek.
Ja powiedziałam ze mi sie nie podoba, a wierzcie mi że są klientki które nic nie powiedzą a w domu płaczą.

Edytowane przez monikatoja
Czas edycji: 2016-12-19 o 08:59 Powód: długość
monikatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując