Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-09, 16:39   #1040
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Najgorsze wizyty u fryzjera - wątek zbiorczy

W sumie to ja do fryzjera chodzę tylko na podcinanie włosów, bo farbowania nie potrzebuję, a mój naturalny kolor lubię (na razie)
Ostatnio jednak moja koleżanka zapragnęła fioletowej oberżyny czy czegoś tam na głowie, a miała czerń (może trochę wypłowiałą, ale jednak). Była 2 razy u fryzjerki, zapłaciła prawie 200 zł a to co ma teraz... jest po prost okropne,a ona również tak uważa. Ma zielonkawo-szaro- czarne włosy z dziwnymi siwymi odrostami. Nie wiem też co one obie sobie myślały, i koleżanka i fryzjerka, chcąc robić z czerni bordo, no ale... piniądze!

A co do irytujących fryzjerek - od zawsze miałam problem z przetłuszczaniem skóry głowy, twarzy, także szyi i dekoltu, próbowałam włosy przetrzymywać, myć rożnymi aptecznymi nizoralami, stosować suche szampony, myć jajkiem, odżywką no wszystkim, dobrze się odżywiam i wspomagam suplementami itd
A zaszłam do fryzjerki i gdy spytałam co mogłabym zrobić OPRÓCZ tego, powiedziała: myj co drugi dzień!! Hur dur! Im częściej myjesz tym częściej się przetłuszczają!

Taaaa, niezła rada
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując