Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-06, 22:23   #366
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to cos z redness to Redness Solutions Urgent Relief Cream... redukuje zaczerwienienia i podraznienia skory... wzmacnia ja, nawilza i chroni... uzywam od niedawna ale bardzo lubie i zastanawiam sie nad zakupem kolejnych produktow z tej serii... przyjemnie sie naklada, szybko sie wchlania... uzywam na dzien...

zmywacz to Take The Day Off... dwufazowy plyn do demakijazu... calkiem dobrze sobie radzi... i nie podraznia oczu...

to pod oczy to All About Eyes Serum... fajny bajer ... dobry latem na zmeczone oczy ale w sumie chlodny oklad zrobilby tyle samo ... to juz lepsze sa kremy z tej serii...

Repairwear Lift Firming Night to Anti-Aging... dobrze nawilza i ja lubie cos bardziej konkretnego na noc ... z tej samej serii mam krem pod oczy...

Turnaround Concentrate Serum... wg producenta odnawia skore, poprawia jej wyglad... jak na razie tego nie stwierdzilam ... jakos sie nie do konca polubilismy...

to cos z Lancome... czyli ta duza butla ?? ... jezeli tak... to jest to Eau Micellaire Douceur... plyn miceralny ... dobrze mi sluzy i wydajny jest...

maseczka to Hydra Intense... dobrze nawilza i nie trzeba jej zmywac...
Dzięki na AAE się skuszę na pewno, ale w wersji kremowej (niestety mam takie wrażliwe ślepia) I na tego Redness (a niech te moje policzki jak u świnki piggy ) I zobaczę teraz micel Bourjois, a potem może się skuszę na tego z Lancome.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując