Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-05, 19:05   #1423
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
od kilku miesięcy nie wyskoczyło mi nic nowego. Nic. absolutnie nie twierdzę, że to zasługa tego kremu, ale pewne jest to, ze mnie nie zapycha/ nie robi szkód przy jednoczesnym nawilżaniu.
Składowo ma potencjał, bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Taki efekt daje mi spirulina, ale to w zasadzie jedyny jej plus, bo poza tym, to nieźle odwadnia mi skórę, muszę zawsze mieszać ją z olejem.

Dzisiaj zrobiłam drugiego migdała, 20% na spirycie. Nieprzyjemnie piekło i po kilku godzinach ciągle czuję to pieczenie, więc chyba będzie konkretna wylinka. Możliwe, że za długo trzymałam, bo aż 20 minut, no ale teraz pozostaje mi tylko czekać na efekt za 3-4 dni. Dostałam też sera Archi-Tec, to z EGF czynnikiem wzrostu jest przeznaczone do skóry popękanej i po zabiegach, więc będzie jak znalazł
Zrzucisz skórę Będzie dobrze, tylko porządnie nawilżaj, zwłaszcza powieki i pod oczami.

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Zwróciłam uwagę na te algi w biedronce, ale jakoś bałam się brać je po tym jak spirulina mnie strasznie piekła
Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Ja mam podobne doświadczenia ze spiruliną. Moja skóra wyglądała po jej użyciu gorzej niż przed, była czerwona i piekła.
Naprawdę aż tak źle Taka chwalona, że ujędrnia, nawilża, koi, a tu proszę, 3 negi naraz

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
smierdziały, tzn miały specyficzny zapach, bo jako tako mi nie przeszkadzal, ale skóra byla po nich bardzo ładna i rozjaśniona
Mogłam wziąć, bo mała dosyć pojemność, zużyłabym nie męcząc się zapachem, a przynajmniej sprawdziłabym działanie na sobie. Miałam kiedyś próbkę spiruliny, ale po jednym użyciu nic się nie da powiedzieć, tylko tyle, że rzeczywiście lekko ujędrniła skórę, ale nawilżenia nie czułam.




Dziewczyny, macie może dostęp do marketów Inter Marche Nigdy nie byłam w sklepie tej sieci, a w mojej wiosce właśnie skończyli budowę i za 2 tygodnie otwierają Podobno są tam jakieś kosmetyki Labell, czy jakoś tak i coś widziałam na obrazku, że mają jakieś napisy bio, że niby naturalne, prawda to, a może to jakaś limitowanka
Korah jest offline Zgłoś do moderatora