Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chinski kalendarz ksiezycowy a plec dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 08:45   #30
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Chinski kalendarz ksiezycowy a plec dziecka

http://www.planujemydziecko.pl/index...e-plci-dziecka strona po pl . U mnie sie sprawdizło weług usg ma byc chopak i według kalendarza to samo , 25 lat poczecie w październiku . Zresta według tego kalendarza to od sierpnia do grudnia dla kobiet w wieku 25 lat wychodzi syn ba nawet styczen w wieku 26 tez syn hihi

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
rozumiem, że w chińskim kalendarzu mam do swojego wieku w czasie poczęcia dodać 9 miesięcy i ten wiek się liczy do kalendarza czyli jak w chwili poczęcia miałam 28 + 9 miesięcy i wtedy już będę miała 29 to biorę pod uwagę29...no to wychodzi córeńka, w polskiej wersji też córka.
ale mi jest wszystko jedno czy będzie Okruszek czy Kruszynka byle zdrowe...choć mąż jak mu test wręczyłam to powiedział: to będzie dziewczynka , widzę w twoich oczach, hahahahaha
Nika bierze sie pod uwage wiek w chiwli poczecia i ostani miesiac w kotrym mialas @. Bynajmniej ja tak robilam sobie i kolezankom i kazdemu wyszlo to samo co na usg a w czasie porodu okarze sie czy usg sie nie pomylilo bo i to sie zdarza ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując