Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmy z wesel
Wątek: Filmy z wesel
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 18:52   #20
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Filmy z wesel

Cytat:
Napisane przez moloszek Pokaż wiadomość
Nie mogę zgodzić się z niektórymi osobami, które są przeciwko nagraniom filmowym. Nie ma nic piekniejszego niż film Kocham kino i nie mógłbym bez niego zyć. Jednak odnosząc się do ślubu, to fajnie za kilka lat sobie obejrzeć siebie, swoje zachowanie, czy wspomnieć nieżyjącego wujka Romana i jego szaleńczy taniec. Można zatracić się w przeszłości i powspominać czasy. Zdjęcia Ci tego nie oddadzą. Czas jest na nich wstrzymany. Nie zobaczysz na nich tego co naprawdę w danej chwili się działo. Fotografia spłyca fabułę życia
Nie uważam, żeby fotografia cokolwiek spłycała, ale z resztą cytowanej wypowiedzi zgadzam się w 100%. Film jest czymś absolutnie fantastycznym, a naprawdę dobrze zrobiony to coś, o czym na razie tylko marzę, ale mam też nadzieję, że do ślubu własnego uda mi się znaleźć kogoś, kto będzie w stanie zrobić to co chcemy. "Zwykłe" filmy ślubne w ogóle do mnie nie przemawiają, uważam, że 2 godziny, to max, ile takowy powinien trwać (czyli jak zwykły film fabularny), no i chcemy z Narzeczowym zrobić coś więcej niż "pamiątkę ślubną".
Ponieważ będzie to jedna z ważniejszych chwil w życiu, w której dodatkowo będziemy mieli wokół siebie wszystkie bliskie osoby, zamierzamy to wykorzystać i ponagrywać. Ale ogólnie chcemy stworzyć taki film o nas. Trochę gadania, trochę śmiechu, trochę powagi, tak, żebyśmy mogli sobie włączać ten film dla czystej przyjemności oglądania, a nasze przyszłe dzieci żeby też miały z niego frajdę. Chcemy mieć w pełni wgląd w prace montażowe, muzyka oczywiście przez nas dobrana, mamy też już parę pomysłów na scenariusz... Także sam ślub i wesele to byłoby pewnie jakieś 50% filmu
Problem w tym, że trudno znaleźć kogoś, kto by się podjął takiej realizacji, bo niestety filmowcy ślubni wciąż jeszcze są bardzo sztampowi, a na tych, co by to chcieli i potrafili zrobić, pewnie nas nie stać W sumie to najchętniej byśmy wzięli kogoś tylko do samego nagrania materiału, a potem to sami zmontowali po swojemu Tylko, że póki co jeszcze kiepsko ogarniamy programy montażowe

A może znacie kogoś, kto podjął by się takiego zadania za rozsądną cenę? To nie ma być Bóg wie jaka realizacja, po prostu coś... prawdziwego. I naszego. Jesteśmy teraz w trakcie szukania namiarów, więc ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... niech da znać
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując