Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Differin - mam dosyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-01, 13:23   #1415
migota
Przyczajenie
 
Avatar migota
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 8
GG do migota
Question Dot.: Differin - mam dosyć

Hej dziewczęta Tak czytam sobie Wasze wypowiedzi i naprawdę bardzo niektórym z Was współczuję. Domyślam się,że walka z trądzikiem to musi być piekło. Ja od niemal roku walczę-ale z czymś innym...A mianowicie z brodawkami płaskimi. Stosowałam różne rzeczy-co dermatolog to inna opinia, inna kuracja. Teraz, od niemal dwóch tygodni, stosuję Differin i jestem zadowolona. Brodawki(a fe!) znikają. I to naprawdę dość szybko.Skóra jest dość wysuszona i podrażniona,ale nawilżam ją Effaclarem H (La Roche) i da się przeżyć,wiem,że to cena, jaką muszę zapłacić. Mam tylko pytanie, będę wdzięczna za odpowiedź, zwłaszcza jakiejś osobie fachowej:
-Jak długo mam stosować Differin (krem)? Czy dłuższe stosowanie uodparnia na niego skórę? Dodam,że moim problemem są tylko(a raczej aż) brodawki płaskie,nie mam trądziku,a raczej wrażliwą skórę. Boję się, by jakoś źle na nią nie wpłynął... Co myślicie?
-I jeszcze jedno: znacie może jakiś dobry krem nawilżający z filtrami UV, ale taki, aby łagodził i dobrze nawilżał, a nie powodował błyszczenia się skóry?
Będę dozgonnie wdzięczna za poradę
Pozdrawiam!
__________________
"...And if a ten-ton truck kills the both of us,to die by your side-well, the pleasure - the privilege is mine."
migota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując