Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 21:54   #4208
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Każdy dopasuję farbę dla siebie metodą prób i błędów. A to forum jest po to aby ktoś kto już coś doświadczał, wypowiedział się na ten temat, wyraził obiektywną opinię. Wiadomo, że żaden fryzjer nie wypowie się pozytywnie o palette bo ich ideą jest przedwszystkim walka o zdrowe włosy a nie o kolor ponad wszystko. My tutaj jesteśmy często już bardzo zdesperowane i jesteśmy w stanie poświęcić nawet chwilowe zdrowie naszych włosków na rzecz wymarzonego blondu. Ale potem oczywiście odżywiamy i odżywiamy i wszystko wraca do normy. Ja sama nigdy nie używałam jeszcze palette, ale jeśli znajdę kolor którego szukam od pewnego czasu po drogeriach to na pewno spróbuję i co więcej jestem prawie pewna, że by fajnie mi wyszedł

A co do tego kładzenia farby na farbę to pewnie macie rację, ale ja nie raz kładłam jednego dnia na świeżo malowane włosy jakąś tam farbą po której wyszło mi żółtko czy pomarańcz, garniera 111 i zawsze mnie ratował..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-22 o 21:58
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora